.

FİRMA PROFİLİ

.

FİRMAMIZ; Konya'da Beyaz eşya servis hizmetleri ile spot ikinci el eşya alım ve satış alanında hizmet vermektedir.Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Servis Hizmetlerimiz Arasında; buzdolabı tamiri, derin dondurucu tamiri, çamaşır makinası tamiri, bulaşık makinası tamiri, fırın tamiri, ütü tamiri, mikro dalga fırın tamiri, mikser tamiri, fritöz tamiri, elektrik süpürgesi tamiri, şohben tamiri, set üstü ocak tamiri, kombi tamiri, aspiratör tamiri ile diğer elektrikli ürünlerin tamiri yer almaktadır.

Spot Eşya Alım ve satış hizmetlerimiz arasında; buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, ütü, mikro dalga fırın, mikser, fritöz, mutfak robotu, elektrik süpürgesi, şohben, su sebili, set üstü ocak, klima, kombi, aspiratör ile diğer elektrikli ürünlerin alış ve satışı yer almaktadır.

.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında, profesyonel hizmet vermek fiemamızın en önemli prensibi olmuştur.


ARA

WHATSAPP